KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 5522198
nr 552 2198
Blyerts
Gustav Nordahl nakenmodell 32x19 + tusch Birger Lundquist taksilhuetter 20x18 + litografi Björn Jonsson allé 54x36
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:08:42
100 kr
250 kr